Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Użytkownicy Star Wars: The Old Republic uczcili pamięć o Carrie Fisher

Aktorkę uhonorują też twórcy Elite: Dangerous.

Użytkownicy gry sieciowej Star Wars: The Old Republic uczcili w minionym tygodniu pamięć o Carrie Fisher. Aktorka zmarła 27 grudnia ubiegłego roku.

Fisher znana jest przede wszystkim z roli księżniczki Lei z „Gwiezdnych Wojen”.

W ciągu kilku dni odbywało się wiele zgromadzeń graczy. Na jednym z bardziej zorganizowanych, jeden z użytkowników poświęcił czas, by stworzyć postać przypominającą księżniczkę i zmienić się w swego rodzaju żywy posąg.

Mieszkańcy wirtualnej galaktyki zmierzali przede wszystkim na planetę Alderaan, do siedziby rodu Organa. Gracze reprezentujący Imperium mieli problemy z dotarciem na miejsce, ale znaleźli się wolontariusze, którzy odwracali uwagę strażników, by towarzysze mogli oddać hołd zmarłej.

Cover image for YouTube videoStar Wars the Old Republic Fan-Made Tribute to Carrie Fisher
Cover image for YouTube videoCarrie Fisher (Princess Leia) Memorial Service at Castle Organa (Star Wars: The Old Republic)

Gracze na wysokich poziomach dbali o porządek, a na pewien czas duża część graczy stosowała się do nieoficjalnego zawieszenia broni w miejscach, w których organizowano uroczystości.

Fani Fisher grają także w inne produkcje. Miłośnicy symulatora Elite: Dangerous poprosili twórców o uczczenie w jakiś sposób aktorki - w efekcie w przyszłej aktualizacji jedna z baz zostanie nazwana jej imieniem.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Powiązane tematy
O autorze
Komentarze