Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano nowe rozszerzenie do Star Wars: The Old Republic

Knights of the Eternal Throne.

Przedstawiciele Electronic Arts zapowiedzieli kolejne, duże rozszerzenie do gry sieciowej Star Wars: The Old Republic - Knights of the Eternal Throne.

Dodatek - zaprezentowany w trakcie trwającej w Londynie imprezy Star Wars Celebration - ukaże się tegoroczną jesienią, choć dokładnej daty premiery nie podano.

Szczegółów na razie nie ujawniono, ale twórcy obiecują, że będzie to największe rozszerzenie, jakie dotychczas opracowano na potrzeby gry.

Autorzy przygotowali też niespodziankę i udostępnili za darmo pierwszy rozdział kampanii fabularnej, wchodzącej w skład poprzedniego dodatku - Knights of the Fallen Empire.

To nie wszystko - opublikowano również specjalny film, podsumowujący pięć lat, które minęły od debiutu Star Wars: The Old Republic.

Z nagrania wynika, ze dotychczas gracze spędzili na zabawie 1,5 miliarda godzin. Stworzyli też łącznie 87 milionów postaci, przy czym 53% opowiedziało się po Jasnej Stronie Mocy, a 47% po Ciemnej.

Star Wars: The Old Republic - jeszcze w wersji z abonamentem - premierę miało 20 grudnia 2011 roku. Gra, na produkcję której wydano nawet 200 mln dolarów, nie okazała się wielkim sukcesem, stąd zmiana systemu rozgrywki na darmowy w rok później.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze