Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars: The Old Republic z dużym zainteresowaniem na Steamie

Kolejna gra EA na platformie Valve.

Na Steamie pojawiło się Star Wars: The Old Republic. To kolejna gra od Electronic Arts - po między innymi serii Mass Effect - która trafiła do oferty sklepu Valve.

Pozycja to MMO w uniwersum „Gwiezdnych Wojen”. Tytuł oparty jest na modelu Free to Play, co oznacza, że dostępny jest za darmo. Istnieje jednak możliwość wykupienia opcjonalnego abonamentu (29,99 zł za miesiąc), gwarantującego dodatkowe bonusy.

Przejdź na Steama

Star Wars: The Old Republic zanotowało przy tym udany debiut na platformie Valve. Z danych serwisu SteamDB wynika, że wczoraj późnym wieczorem w tytule bawiło się jednocześnie 25,5 tysiąca osób, a obecnie wynik kształtuje się na poziomie 25 tysięcy. Dzięki temu gra znajduje się na 21. miejscu listy najchętniej uruchamianych.

Wersja Steam pozwala na wspólną rozgrywkę z użytkownikami wydania, uruchamianego bezpośrednio z poziomu głównego klienta produkcji. Nie zabrakło też funkcji przenoszenia postępów w przygodzie pomiędzy obiema edycjami pozycji.

Na początku zabawy tworzymy własną postać

Ponadto twórcy przygotowali zestaw ośmiu powiązanych z tytułem kart kolekcjonerskich platformy Valve. Przedmioty, które przedstawiają między innymi Dartha Malgusa i HK-55, można odblokować w toku zmagań.

W przyszłości autorzy dodadzą ponad 100 osiągnięć. Wszystkie mają być odpowiednikami wyzwań znanymi z dotychczasowej wersji gry - nie ma więc w planach specjalnych, zarezerwowanych tylko na Steama.

Źródło: SteamDB

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.
Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze