Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zaawansowane wyposażenie w trailerze Call of Duty: Advanced Warfare

Inteligentne granaty i mobilne tarcze.

Activision przygotowało nowy trailer strzelanki Call of Duty: Advanced Warfare, prezentując kilka elementów futurystycznego wyposażania.

Glen Schofield - współzałożyciel studia Sledgehammer - opowiada między innymi o granatach wykrywających ukrytych przeciwników czy mobilnej barykadzie. Ten drugi gadżet to mobilna tarcza, automatycznie podążająca przed graczem i chroniąca przed ogniem przeciwnika.

Umieszczenie akcji w przyszłości pozwoliło twórcom dodać także karabiny energetyczne czy lewitujące czołgi i motocykle.

- Technologia przyszłości z gry jest w rzeczywistości oparta o dzisiejsze rozwiązania, które nieco rozwinęliśmy - wyjaśnia Schofield. - To jeden z elementów Call of Duty: całość musi być wiarygodna, ale także interesująca i nowa.

Druga część zwiastuna poświęcona jest egzoszkieletowi, noszonemu przez postać gracza. Zaawansowany kombinezon pozwala na oddawanie dalekich skoków, niwelowanie spadków z wysokości, rzucanie ciężkimi obiektami, wspinanie się czy dłuższy sprint.

Call of Duty: Advanced Warfare ukaże się 4 listopada tego roku na PC,PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze