Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Za tydzień wystartują alpha testy ArmA 3

Wziąć udział może każdy, kto kupi tytuł w Steamie.

Bohemia Interactive poinformowało, że 5 marca, czyli dokładnie za tydzień, rozpoczną się alpha testy wczesnej wersji symulatora wojennego ArmA 3. Udział zapewniamy sobie kupując grę w cyfrowym sklepie Steam.

Płacąc 24,99 euro (ok. 100 zł) uzyskamy także pełną i finalną wersję ArmA 3 w dniu, w którym się ukaże - to ma nastąpić w trzecim kwartale bieżącego roku. Co więcej, jeszcze w drugim kwartale, wypróbujemy też wersję beta. Jak czytamy na blogu Bohemia Interactive, gdy zadebiutuje beta, cena wzrośnie. Wzrośnie jeszcze bardziej ponownie przy okazji ostatecznej premiery. Innymi słowy - im szybciej klient zdecyduje się na zakup, tym mniej zapłaci.

W wersji alpha, do dyspozycji oddany zostanie jeden wycinek mapy, 4 misje, kilka pojazdów i niektóre bronie. Oprócz tego, zagramy również w dwa scenariusze w trybie dla wielu graczy i sprawdzimy edytor scenariuszy. Alpa będzie nieustannie rozszerzana o dodatkowe funkcje i poprawiana. Twórcy zapewniają też, że pozwolą społeczności implementować własne mody.

Gracze, którzy chcieliby wypróbować Arma 3 za darmo, będą mogli pobrać ArmA 3 Alpha Lite. Dostęp uzyskać będzie możliwy jednak tylko poprzez zaproszenie od kogoś, kto kupił już ArmA 3 i sam bierze udział w alpa testach albo poprzez poprzez zaproszenie uzyskane od producenta. Te będą losowane pośród społeczności na Facebooku, Twitterze, itp.

Warto zaznaczyć, że podczas gdy darmowa wersja wygaśnie 15 czerwca, kupujący Arma 3 mogą brać udział w zabawie - najpierw alpa, potem beta testach - cały czas. Ponadto, Alpa Lite nie pozwoli zagrać w tryb multiplayer i pozbawiona zostanie wsparcia dla modów.

Seria ArmA to wojenne symulatory pola walki dostępne na PC. Studio Bohemia Interactive pracuje też nad DayZ - grą, w której świecie walczymy z zombie. DayZ zdobyło popularność jako mod do Arma 2.

Wideo z Arma 3

Tagi

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły