Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Game Pass w lutym na Xbox One i PC: Final Fantasy 15 i Wolfenstein Youngblood

Plus niezależne Death's Gambit.

Microsoft przedstawił zestaw gier, jakie dołączają do abonamentu Game Pass na konsolach Xbox oraz na PC w lutym. Największym nowym tytułem jest Final Fantasy 15.

RPG od Square Enix jest już dostępne do pobrania na komputerach, podobnie jak Wolfenstein: Youngblood. Shooter można też już zainstalować na Xboksie.

Do tego na konsoli dostępne będzie też niezależne Death Squared, a na PC pojawi się jeszcze Death's Gambint - dwuwymiarowy souls-like.

Poinformowano także, że w dniach 14-16 lutego abonenci Game Pass będą mogli przetestować zamkniętą betę sieciowej produkcji Bleeding Edge od twórców Hellblade i DmC (studia Ninja Theory).

Tytuł ten to połączenie założeń z trójwymiarowych bijatyk oraz strzelanek w stylu Overwatch. Gracze wybierają bohatera i biorą udział w drużynowych starciach z wykorzystaniem walki wręcz i zdolności specjalnych.

Cena usługi Game Pass to 40 zł miesięcznie na Xbox One oraz 18,99 zł miesięcznie na PC z Windows 10. Za 54,99 zł miesięcznie możemy uzyskać dostęp do usługi na wszystkich platformach w ramach Game Pass Ultimate.

Następnie: Darmowe Legbreaker to platformówka, w której każdy skok łamie nogi postaci

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze