Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wystartowała Operacja Bravo w strzelaninie Counter Strike: Global Offensive

Biorąc udział w akcji, gracze pomogą twórcom najlepszych map.

Valve rozpoczęło tak zwaną Operację Bravo, dzięki której twórcy najlepszych map do gry Counter Strike: Global Offensive będą mogli otrzymać pieniężne wynagrodzenie.

Zasady akcji są proste - chętni mogą kupić specjalny bilet, który wyceniono na 6 dolarów, czyli ok. 19 zł. Zagwarantuje on dostęp do rankingowych rozgrywek na oficjalnych serwerach z ośmioma wybranymi mapami wykreowanymi przez użytkowników. Gracze otrzymają też specjalną odznakę oraz zyskają szansę na zdobycie dodatków do broni.

Zebrane w ten sposób fundusze zostaną przeznaczone dla projektantów najlepszych plansz. W poprzedniej edycji, nazwanej Payback, Valve pomogło w ten sposób utalentowanym twórcom zarobić łącznie 150 tysięcy dolarów.

Warto dodać, że wszyscy użytkownicy Counter Strike: Global Offensive będą mogli przetestować nowe mapy za darmo, tyle, że nie na serwerach oficjalnych.

Operacja Bravo zakończy się w styczniu. Dotyczy wyłącznie wersji gry na PC i komputery Mac. Więcej szczegółów na temat akcji można znaleźć na jej oficjalnej stronie.

Zobacz na YouTube

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Counter-Strike: Global Offensive

PS3, Xbox 360, PC, Mac

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze