Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 - Dama w opałach

Odnalezienie ciała narzeczonego, zadanie poboczne w Velen.

Dama w opałach to krótkie zadanie poboczne w grze Wiedźmin 3, które możesz ukończyć w trakcie pobytu w Velen. W ramach tego zlecenia wieśniaczka poprosi cię, byś odnalazł jej zaginionego w lesie narzeczonego. Rekomendowany poziom, na którym warto podjąć się tego zadania, to 10.

By odblokować to zadanie udaj się do opuszczonego miejsca (1), które znajdziesz w zachodniej części mapy, na północ od wsi Kłyki. Tam natrafisz na chłopkę (2). Porozmawiaj z nią, by zainicjować to zadanie.

Uwaga - musisz wpierw oczyścić to miejsce i okolice z bandytów i kanibali. Dopiero po tym pojawią się tutaj mieszkańcy, a wśród nich także i chłopka związana z zadaniem.

Skieruj się teraz na południowy wschód, w stronę znacznika na mapie. Wbiegnij do lasu i wykorzystaj wiedźmińskie zmysły, by zlokalizować ślady na ziemi (3). Wejdź z nimi w interakcję i kieruj się przed siebie.

Wkrótce natrafisz na chmarę dzikich psów, które pożerają zwłoki mężczyzny (4). Wybij zwierzęta, a następnie wejdź w interakcję z ciałem, by zaktualizować zadanie.

Teraz musisz już tylko wrócić do chłopki i przekazać jej informacje o losie jej narzeczonego. Na koniec możesz wybrać nagrodę - zapłatę w formie 40 koron i 20 punktów doświadczenia bądź 60 punktów doświadczenia.

Zobacz także: Wiedźmin 3 - Zadania poboczne (spis alfabetyczny)

Spis treści: Wiedźmin 3 - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze