Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Warlords of Draenor zadebiutuje jesienią

Kolejny dodatek do World of Warcraft.

Blizzard rozpoczął przedpremierową sprzedaż Warlords of Draenor - najnowszego rozszerzenia do World of Warcraft. Ujawniono także, że dodatek zadebiutuje jesienią tego roku.

Edycja standardowa kosztuje w preorderze 45 euro (ok. 190 zł). Dostępna jest także opcja zakupu wersji „cyfrowej deluxe”, z wierzchowcem i zwierzakiem w postaci bonusu. Otrzymamy też dwa portrety do StarCrafta 2 oraz Proporzec Wojennej Pieśni - przedmiot upiększający do Diablo 3.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, kupując dodatek będziemy mogli automatycznie awansować jedną postać na 90 poziom. Warlords of Draenor podnosi maksymalną liczbę poziomów do stu.

Rozszerzenie wprowadzi nowy świat - tytułowy Draenor, pełen nowych zadań i przedmiotów. Twórcy zaoferują także całkowicie nowe modele i animacje dla większości dostępnych w grze ras, a każdy z bohaterów będzie mógł zbudować własną twierdzę, otwartą na modyfikacje i ulepszenia.

Fabularnie akcja toczy się 30 wirtualnych lat w przeszłości. Pojawią się nowe podziemia, raidy, scenariusze i areny do zmagań gracz kontra gracz. Garrosh zostanie osądzony, ale zdoła uciec przed wydaniem wyroku. Cofnie się w czasie, co delikatnie zmieni także teraźniejszość. Planuje powstrzymać orki przed wypiciem krwi Mannorotha i uzbroić hordę w broń z przyszłości.

Cover image for YouTube videoWorld of Warcraft: Warlords of Draenor Announcement Trailer

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze