Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Warcraft Arclight Rumble - Wieża i Meeting Stone: do czego służą, jak przejmować

Przyzywanie jednostek poza bazą.

Na planszy Arclight Rumble znajdziemy specjalne przyczółki, które po zdobyciu umożliwią nam przyzywanie jednostek w innych obszarach mapy, niż tylko w pobliżu bazy. W grze znajdziemy dwa rodzaje takich obiektów: Wieżę Strażniczą (Guard Tower) oraz Kamień Spotkania (Meeting Stone).Wieża Strażnicza

Wieży (1) broni specjalna Balista, która zadaje obrażenia wszystkim wrogim wojskom w pobliżu. Aby przejąć wieżę, jedna z naszych jednostek naziemnych musi zniszczyć systemy obronne budowli. Kiedy to się stanie, obiekt zacznie przechodzić na naszą stronę, co zajmuje kilka sekund.

Dzieje się to automatycznie, a w pobliżu nie muszą znajdować się sojusznicze jednostki. Proces może jednak zostać przerwany przez wojska wroga, jeśli w tym czasie budowla zostanie zaatakowana. Warto dodać, że podczas przejmowania wieża jest bezbronna, zatem dobrą taktyką jest umieszczenie w okolicy dodatkowych pionków, aby w razie ataku mogły zareagować.


Meeting Stone

Kamień Spotkania (2) działa podobnie do wieży, jednak nie ma systemów obronnych. Przejmuje się go znacznie szybciej, ale też o wiele łatwiej go stracić.

Warto regularnie przyzywać w pobliżu kamienia nowe Minis, aby skutecznie powstrzymywać kontrataki wroga.

Następnie: Warcraft Arclight Rumble - jak oddalić kamerę

Spis treści: Warcraft Arclight Rumble - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Warcraft Arclight Rumble - overtime: jak działa dogrywka

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią od momentu, kiedy zepsuł swój pierwszy komputer. Szczególnie pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime oraz majsterkowicz-samouk.

Komentarze