Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Warcraft 3 - orki: jednostki latające - jeździec wiatru, jeździec nietoperza

Wojska powietrzne rasy orków.

Na bieżącej stronie poradnika znajdziesz opisy powietrznych jednostek orków w Warcraft 3: Reforged. Są to szybkie oddziały sprawdzające się bardzo dobrze w misjach zwiadowczych oraz podczas ataków na wrogie umocnienia.

Jeździec wiatru - bardzo szybka jednostka latająca, nadająca się idealnie do przeprowadzania szybkiego zwiadu, a także zaskakujących ataków zarówno na oddziały powietrzne, jak i naziemne. Jeśli zdecydujesz się na częste korzystanie z tych oddziałów, to możesz opracować Zatrute włócznie, zadające czasowe obrażenia od trucizny.


Jeździec nietoperza - kolejna szybka jednostka latająca, która jest wyspecjalizowana w zwalczaniu wrogich budynków. Dzięki zdolności Płynny ogień może podpalać wrogie budowle, których nie można naprawiać, a ataki fortyfikacji obronnych są znacznie spowolnione. Najlepiej używać jej w miejscach, gdzie przeciwnicy nie posiadają rozbudowanej obrony przeciwlotniczej. W przypadku dużego skupiska wrogich jednostek latających możesz użyć zdolności Niestabilna mieszanina. Doprowadzisz w ten sposób do eksplozji jeźdźca nietoperza, który zada duże obrażenia obszarowe pobliskim oddziałom lotniczym.

Następnie: Warcraft 3 - orki: bohaterowie - mistrz ostrzy, widzący, wódz taurenów, łowca cieni

Spis treści: Warcraft 3: Reforged - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Warcraft 3 - orki: jednostki oblężnicze i wspierające - burzyciel, jeździec, bestia kodo

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze