Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W Mass Effect 5 powróci ważna postać? BioWare mogło przypadkiem ujawnić kluczową informację

W opisie przedmiotu kolekcjonerskiego.

Nowa część Mass Effect wciąż owiana jest aurą tajemnicy, nic więc dziwnego, że fani poszukują jakichkolwiek informacji o projekcie. Jeden z graczy zauważył, że BioWare mogło przypadkiem zdradzić istotny szczegół o tytule.

Niedawno w prowadzonym przez kanadyjskie studio sklepie z gadżetami pojawiła się litografia, która przedstawia grafikę opublikowaną z okazji ubiegłorocznego dnia N7, a związaną z nową odsłoną cyklu. Uwagę zwrócił opis przedmiotu kolekcjonerskiego.

Uwaga - możliwe spoilery!

Youtuber MrHulthen w nowym materiale przekonuje, że początkowo w opisie nawiązano do postaci głównego bohatera (lub bohaterki) oryginalnej trylogii Mass Effect. Później tekst zmodyfikowano.

Ostatnia misja Sheparda mogła zażegnać zagrożenie ze strony Żniwiarzy, ale wielkim kosztem, także dla samej Ziemi. Podczas gdy Shepard i inni ocalali muszą pozbierać się z gruzów, fani zastanawiają się, co będzie dalej” - miało napisać BioWare.

Opis nie potwierdzał oczywiście, że w nowym Mass Effect pokierujemy komandorem, ale wzmianka o postaci sugerowała, że postać wróci w powstającej produkcji. Już pojawiły się spekulacje, że grafika z litografii przedstawia sylwetki wspomnianego bohatera i jego towarzyszy.

Twórcy poprawili tekst, usuwając wzmiankę o Shepardzie. „Zagrożenie ze strony Żniwiarzy mogło zostać zażegnane, ale wielkim kosztem, także dla samej Ziemi. Podczas gdy ocalali muszą pozbierać się z gruzów, fani zastanawiają się, co będzie dalej” - głosi teraz.

Fakt, że BioWare wprowadziło zmiany do cytowanego fragmentu może oznaczać, że deweloperzy przedwcześnie ujawnili informacje o komandorze. Istnieje jednak również możliwość, że studio po prostu się pomyliło, a pierwotna wersja opisu powstała przypadkiem.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Mass Effect 5

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze