Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W Dragon Age 4 wybory będą miały duże znaczenie - zapewnia BioWare

Wciąż trwają też prace nad nowym Mass Effect.

Szef BioWare - Gary McKay - opublikował noworoczny wpis, w którym poruszył temat nowych części Dragon Age i Mass Effect.

Menedżer podkreśla, że nad kolejną odsłoną cyklu w świecie fantasy pracuje grupa „utalentowanych” weteranów. Po raz kolejny zapewnił, że gra nastawiona jest na zabawę single-player, dodając jednocześnie, że tytuł zaoferuje „wybory, które mają znaczenie”.

Wciąż jednak nie ujawniono żadnych szczegółów na temat projektu. Nie wiadomo na przykład, jaką nazwę ostatecznie otrzyma - produkcja jest roboczo określana przez fanów jako Dragon Age 4.

Cover image for YouTube videoThe Next Dragon Age Official Teaser Trailer - 2020 Game Awards

McKay odniósł się również do kolejnego Mass Effect. Szef BioWare zachęcił fanów do analizowania udostępnionego w listopadzie ubiegłego roku plakatu, który skrywa co najmniej pięć niespodzianek, wskazujących na kierunek rozwoju serii.

Fani już poddali analizie grafikę - zauważono między innymi, że krater przypomina getha, czyli przedstawiciela rasy syntetyków. Dostrzeżono też kilka postaci, które mogą być reprezentantami turian, salarian i asari.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Dragon Age 4

PS5, Xbox Series X/S, PC

Oczekiwanie na obraz okładki

Mass Effect 5

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze