Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W Devil May Cry 5 przerywniki filmowe można zastąpić nagraniami z prawdziwymi aktorami

Ale tylko w Edycji Deluxe.

Już od momentu ujawnienia zawartości Edycji Deluxe Devil May Cry 5, wiedzieliśmy, że nabywcy droższej wersji gry obejrzą „przerywniki typu live action”, ale Capcom dopiero teraz wyjaśnił w materiale wideo, na czym polega funkcja.

Gracze otrzymają opcję zamiany standardowych przerywników filmowych (animacji komputerowych) na nagrania z prawdziwymi aktorami, stworzone po to, by nakreślić ogólny zarys sceny.

Podczas tworzenia takich materiałów, aktorzy wykonują ruchy zbliżone do postaci w finalnej wersji, ale za sceny pościgów lub akrobatycznych wyczynów odpowiadają rekwizyty - chociażby pudełko, służące jako samochód, czy figurki bohaterów.

Co ciekawe, w materiale widzimy też aktora wcielającego się w zwierzę - najprawdopodobniej psa, podróżującego z nowym bohaterem, V.

Zobacz: Devil May Cry 5 - Poradnik, Solucja

Oprócz możliwości zamiany przerywników na filmy live action, nabywcy Edycji Deluxe otrzymają cztery rodzaje broni (w tym Buster Mega Mana), ulepszone uzbrojenie motocyklu Dantego, alternatywne oceny stylów w grze i 12 muzycznych motywów bitewnych.

Bogatszy pakiet z grą

Devil May Cry 5 przypomina główne odsłony DMC, a nie wydaną w 2013 roku przez Ninja Theory próbę restartu cyklu. Do znanych miłośnikom serii postaci Dantego i Nero dołącza wspomniany już V - nowy grywalny bohater, który podczas walki przyzywa zwierzęcych pomocników.

Gra debiutuje 8 marca na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze