Skip to main content

Vampire Masquerade Swansong - talenty: rodzaje, jak odblokować

Co dają talenty i w jaki sposób je rozwijać.

Talenty to specjalne, pasywne umiejętności, które możesz odblokować dla bohaterów w Vampire The Masquerade Swansong. Jest spora szansa, że nawet nie zauważyłeś, że któryś udało ci się odblokować. Z tej strony dowiesz się gdzie je sprawdzić i co dzięki temu zyskasz.

By sprawdzić dostępne dla danej postaci talenty, wciśnij po prostu klawisz Tab. Potem przejdź do zakładki Talenty (1). W zależności od postaci, znajdziesz tutaj inne umiejętności.

Gdy wybierzesz dowolną umiejętność, wyświetli się małe okno z informacjami (2) dotyczącymi tego, co oferuje twojej postaci. Znajdziesz tam także wskazówki, co musisz robić (3), by rozwijać dany talent. W większości przypadków ogranicza się to do wykorzystywania danej zdolności czy opcji dialogowych.

Oferowane tutaj premie nie są może niezbędne do ukończenia gry, jednak rozwój talentów pozwoli ci ułatwić sobie rozgrywkę. Szczególnie tyczy się to tych z kategorii polowanie, gdzie otrzymujesz różnorakie premie za żywienie się konkretnymi celami i w określony sposób.

Następnie: Vampire Masquerade Swansong - dostępne postacie

Spis treści: Vampire the Masquerade Swansong - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Vampire Masquerade Swansong - głód: zaspokajanie, kiedy rośnie

Read this next