Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Vampire Masquerade Swansong - dostępne postacie

Kim możesz sterować podczas gry.

Vampire The Masquerade Swansong opowiada historię z perspektywy różnych postaci, które spotkasz w trakcie rozgrywki. Z tej strony dowiesz się kim możesz sterować, jaki wpływ ma to na zabawę i czy możesz samodzielnie wybierać kontrolowaną postać.

W grze pokierujesz losami trzech postaci. Są to Emem Louis, Galeb Bazory i Leysha. Każda z nich posiada komplet innych zdolności - Emem może teleportować się na krótkie dystanse, Leysha z kolei stawać się niewidzialna dla pobliskich postaci.

Czy możesz przeskakiwać pomiędzy postaciami w dowolnym momencie? Otóż nie. To, kim będziesz sterował, zależy wyłącznie od misji, którą aktualnie rozgrywasz. Trzy pierwsze etapy w grze są pod tym względem kompletnie liniowe - wpierw sterujesz Emem, potem Leyshą, a na koniec Galebem.

Po ukończeniu wspomnianych misji masz do wyboru etap, który chcesz rozegrać. Dalej kierował będziesz tam tylko jedną z trzech postaci, jednak możesz wybrać kolejność, w jakiej rozegrasz dane etapy. Losy postaci w trakcie zabawy przeplatają się i często zobaczysz wydarzenia z innej perspektywy, niż ta, którą kilka minut temu mogłeś obserwować.

Następnie: Vampire Masquerade Swansong - dialog: jak wygrać rozmowę

Spis treści: Vampire the Masquerade Swansong - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Vampire Masquerade Swansong - talenty: rodzaje, jak odblokować

Komentarze

More On Vampire: The Masquerade - Swansong

Najnowsze artykuły