Skip to main content

V Rising - naprawa: jak odnawiać narzędzia i broń

Reperowanie uszkodzonych broni, pancerzy i narzędzi.

Wszystkie narzędzia, bronie i elementy wyposażenia postaci w V Rising ulegają zużyciu. Gdy ich wytrzymałość spadnie do zera, nie będziesz mógł z nich korzystać. W jaki sposób więc je naprawiać, by nie musieć się tym martwić?

By sprawdzić wytrzymałość przedmiotu, otwórz ekwipunek za pomocą klawisza Tab i najedź na niego myszką. W niewielkim oknie wyświetli się opis, a w nim Durability (1). Jeśli wartość nie jest pełna, będziesz mógł naprawić przedmiot wciskając środkowy przycisk myszy.

Do naprawy potrzebna jest część surowców (2), które wykorzystałeś do utworzenia danego przedmiotu. Im bardziej uszkodzony jest przedmiot, tym więcej surowców będzie konieczne. Z tego powodu warto więc wstrzymać się nieco z reperowaniem, aż przedmiot straci znacząco na wytrzymałości.

Zamiast tracić, dla przykładu, 1 sztabkę miedzi (Copper Ingot) by naprawić 20 utraconych punktów wytrzymałości, możesz poczekać, aż spadnie ona o 200 punktów i wykorzystać tę samą ilość surowców. Na dłuższą metę będzie to spora oszczędność.

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - plant fibre: jak zbierać włókno

Zobacz także