Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

V Rising - plant fibre: jak zbierać włókno

Surowiec potrzebny do tworzenia wyposażenia i budowania.

Plant fibre to jeden z surowców w V Rising, który wykorzystasz przez całą rozgrywkę do tworzenia przedmiotów - szczególnie pancerzy - i wznoszenia konstrukcji. Z tej strony dowiesz się jak szybko zdobywać włókna.

Plant fibre pozyskasz po prostu z zarośli (1) - dowolnych wysokich traw, krzaków i patyków, wszystkiego, co nie jest drzewem bądź pniem. Wystarczy że uderzysz dowolną bronią - czy nawet gołą ręką - by pozyskać duże ilości tego surowca (2).

Nie ma tutaj żadnego narzędzia, które pozwoli ci na szybsze wydobycie - jak ma to miejsce chociażby z kamieniem, który pozyskasz szybciej za pomocą narzędzia typu Mace. Duże skupiska tego surowca znajdziesz przede wszystkim w gęstych lasach - najróżniejsze krzaki rosną pomiędzy każdym drzewem czy kamieniem.

Z uwagi na to, jak niewiele musisz zrobić, by wydobyć ten materiał - po prostu uderzyć w krzaki - staraj się nie ignorować żadnych złóż. Plant fibre wykorzystasz w ogromnych ilościach - najprostsze receptury, nawet na przedmioty lecznicze, wymagają kilkudziesięciu sztuk. Zbieraj je zawsze, jak tylko natkniesz się na jakiś krzak.

Spis treści: V Rising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: V Rising - stone, kamień: jak wydobywać

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze