Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Użytkownicy Twitch.tv przechodzą kolejną grę - Fallout 3

Będzie ciężko.

Użytkownicy popularnego serwisu Twitch.tv zdołali wspólnie ukończyć spore wyzwanie, jakim było Dark Souls. Teraz nadszedł czas na kolejną skomplikowaną produkcję - Fallout 3.

Postać została już stworzona i dysponuje 10 punktami szczęścia, co na pewno przyda się podczas zmagań na pustkowiu, słysząc w głowie polecenia wydawane przez tysiące osób jednocześnie.

Twitch pozwalał już za pomocą komend wpisywanych na czacie grać wspólnie w serię Pokémon, Metal Gear, a nawet Halo. Największym wyzwaniem było jednak wspomniane Dark Souls. W przypadku produkcji From Software musiano zdecydować się na pewne oszustwo.

Przygotowano specjalną modyfikację gry, zatrzymującą akcję na kilkadziesiąt sekund. W tym czasie użytkownicy mogli wydawać polecenia, które następnie realizowane były przez postać. Całość zamieniła się więc w walkę w turach, ale pozwoliła pokonać bossów.

Również Fallout 3 będzie sporym wyzwaniem, a obecnie postać od kilku minut wpatruje się w ścianę. Również liczba widzów nie jest zbyt imponująca, co może wskazywać na gasnącą popularność tego typu projektów.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fallout 3

PS3, Xbox 360, PC

Powiązane tematy
PC
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze