Skip to main content

Fan Fallouta ukrył w Waszyngtonie prawdziwe figurki SPECIAL

Zaprasza do poszukiwań.

Miłośnik Fallout 3 postanowił zorganizować wyjątkową zabawę. Na terenie Waszyngtonu - tego prawdziwego - poukrywał znane z gry figurki SPECIAL i zaprasza wszystkich chętnych do poszukiwań.

„Spędziłem weekend w Waszyngtonie, aby umieścić figurki SPECIAL w miejscach, w których można je znaleźć na mapie Fallout 3” - napisał na Reddicie „Mafnxxx”, inicjator akcji. „To, co znalazłem w prawdziwym życiu, mocno różniło się od gry. Nie było krypt. Były luksusowe domy w lasach”.

Fallout Fan 3D prints a set of Vault Boy Bobbleheads and places them throughout Washington D.C.

„Wiele z miejsc, które odwiedziłem, znajdowało się na zewnątrz, więc nikomu nie przeszkadzałem. Pozostawienie figurki Szczęścia na cmentarzu Arlington było kuszące, ale ważniejsze było uszanowanie tej ziemi”.

Figurka Szczęścia trafiła ostatecznie do znajdującego się nieopodal historycznego domu rodziny Roberta E. Lee, który zresztą także znajdziemy w grze. Figurka Siły trafiła do Morymount College, czyli w miejsce, w którym ulokowana była Megatona. Figurka Zręczności trafiła pod budynek biur Zenimax i Bethesdy. Zdjęcia figurek wykonanych w drukarce 3D i miejsca ukrycia możecie zobaczyć w galerii. Użytkownicy Reddita wybrali się już na łowy i chwalą się znaleziskami.

Zobacz także