Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Unpacking - mieszkanie 8: rok 2018

Jak ukończyć grę i odblokować ostatnie trzy osiągnięcia.

Rok 2018 to ostatni poziom w grze. Jest on też najdłuższy ze wszystkich – zawiera aż dziesięć pomieszczeń na dwóch piętrach. Poznasz zakończenie historii naszej protagonistki i odblokujesz ostatnie trzy osiągnięcia.


Na tej stronie:


Łazienka

Zacznij od spuszczenia wody w toalecie (1) na potrzeby osiągnięcia Z siłą wodospadu . Kolejna – i ostatnia zarazem – toaleta znajduje się w ubikacji. Możesz zająć się nią od razu, ale możesz też poczekać, aż skończysz w łazience.

W tym pomieszczeniu warto mieć na uwadze, że półki nad wanną mają różne wysokości i wyższe butelki nie zmieszczą się na górnej półce. Poza tym nie ma wystarczającej ilości wieszaków na ręczniki, więc trzeba będzie znaleźć inne miejsce dla kilku z nich.


Ubikacja

To maleńkie pomieszczenie, ale znajdziesz tu ostatnią toaletę, w której trzeba spłukać wodę, by dostać osiągnięcie Z siłą wodospadu. Jeśli po użyciu spłuczki (2) osiągniecie się nie pojawiło, to pewnie zdarzyło ci się pominąć którąś z wcześniejszych toalet. Nie martw się. W dowolnej chwili można wrócić do dowolnego odwiedzonego wcześniej poziomu przy użyciu opcji Album (3) z głównego menu.

Przypomnienie: toalety znajdziesz w poziomach 2004, 2007, 2010, 2013, 2015 i 2018 (tu są dwie).


Przedpokój

Nie ma tu wiele roboty. Po prostu postaraj się trzymać buty w jednym miejscu.

Teraz możesz przejść do kolejnego pomieszczenia.


Garderoba

Ktoś dorobił się garderoby z prawdziwego zdarzenia… i mnóstwa skarpetek. Wszystkie zajmą aż dwie szuflady. Zwróć uwagę, że długich spodni i spódnic nie da się powiesić na wieszakach na górnym drążku. Zmieszczą się dopiero na dolnym (4).

Nie wystarczy też wieszaków na wszystkie ubrania, więc część trzeba będzie złożyć i poukładać na półkach lub w szufladach. Igły i nitki powinny znaleźć się na białej szafce w centralnej części pomieszczenia.


Sypialnia

Sporo tu figurek kurczaczków, ale większość da się zmieścić na parapecie. Zostaw tylko nieco miejsca na termometr (5).

Po ułożeniu kurczaków możesz przejść do kolejnego pomieszczenia.


Pokoik dziecięcy

W trakcie rozpakowywania natrafisz na kilka klocków. Ułóż wieżę z pięciu klocków (6).

Odblokujesz osiągnięcie Zabawa klockami.


Gabinet

Początkowo wydaje się, że jest tu mnóstwo rzeczy do rozpakowania, ale w rzeczywistości nie spędzisz tu dużo czasu.

Tak na marginesie – nasza protagonistka wydała chyba książeczkę dla dzieci.


Jadalnia

Nie ma tu niczego podchwytliwego poza solniczką i pieprzniczką. Może cię korcić, by przenieść je do kuchni, ale obie powinny zostać na stole w jadalni (7).

Poza tym, staraj się ułożyć wszystko jak na obrazku powyżej.


Kuchnia

W tym pomieszczenia czeka cię sporo krzątania. Drobiazgi takie jak foremki do ciasteczek można powkładać do szuflad, ale uważaj, bo łatwo można zagracić całą przestrzeń.

Polecamy rozpakować zawartość wszystkich pudełek na podłogę i układać naczynia oraz blachy do ciast w stosy, kiedy tylko to możliwe. Aby nie utrudniać sobie życia, dopiero potem zacznij rozkładać rzeczy na półkach i w szafkach.


Salon

To stosunkowo prosty pokój. Nieco trudniejsze może okazać się znalezienie miejsce dla dwóch głośniczków (8). Oba powinny zostać w tym pokoju. Można ustawić je na półce.

Rozpakowanie wszystkich kartonów w każdym z pomieszczeń pozwoli ci zobaczyć zakończenie gry i odblokować ostatnie osiągniecie – W domu najlepiej. Gratulacje! Udało ci się ukończyć Unpacking i zdobyć 100% osiągnięć

Spis treści: Unpacking - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Unpacking - mieszkanie 7: rok 2015

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Unpacking

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Mac, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze