Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Unpacking - mieszkanie 7: rok 2015

Jak poukładać rośliny w doniczkach i zdobyć trzy osiągnięcia.

W roku 2015 zostajemy w tym samym mieszkaniu, w którym byliśmy w 2013, ale tym razem ktoś wprowadza się do naszej protagonistki. Wiele z przedmiotów, które porozkładaliśmy na poprzednim poziomie, nadal tu jest, więc będzie trzeba pomieścić wszystko razem.

Na tym poziomie można też odblokować osiągnięcie polegające na odpowiednim poukładaniu doniczek z roślinami w kilku pokojach.


Na tej stronie:


Łazienka

Zacznij od spuszczenia wody w toalecie (1) na potrzeby osiągnięcia Z siłą wodospadu . Następnie można przejść do rozkładania pozostałych rzeczy. Następnie umieść roślinkę zaraz obok umywalki (2).

Jest to pierwszy krok do odblokowania osiągnięcia Zielono mi.


Salon

Jeśli polujesz na osiągnięcie Zielono mi, zacznij od ułożenia wszystkich widocznych roślinek na szafce po prawej stronie ekranu (3).

Teraz trzeba będzie dobrze wykorzystać dostępną przestrzeń. Doniczki i podkładki pod kubki można pogrupować w małe stosy.


Kuchnia

Kontynuując polowanie na na osiągniecie Zielono mi, zacznij od postawienia wąskiej, podłużnej doniczki na stole (4).

W tym pomieszczeniu znajdziesz drobnych przedmiotów, które można poukładać w stosy. Sugerujemy wyciągnąć całą zawartość wszystkich kartonów i rozłożyć ją najpierw na podłodze, grupując, co się da, a dopiero potem ustawiać rzeczy na szafkach i półkach. Ścierki powinny znaleźć się w szafce pod zlewem.


Gabinet

Tu będzie dość łatwo. Miejsca powinno wystarczyć na poukładanie wszystkiego bez kombinowania.

Postaraj się wstawić koszyk z kablami do szarej szafki.


Sypialnia

Zacznij od postawienia wszystkich doniczek z kwiatami na nocnej szafce po prawej stronie ekranu (5), co potrzebne jest do odblokowania osiągnięcia Zielono mi. Następnie ustaw na łóżku pluszaki w taki sposób, aby siedziały obok siebie (6).

Odblokuje to osiągnięcie Pluszowi przyjaciele. Po rozpakowaniu wszystkich kartonów w każdym pokoju otrzymasz osiągnięcie Zakochani. Możesz teraz przejść do ostatniego poziomu w grze.

Następnie: Unpacking - mieszkanie 8: rok 2018

Spis treści: Unpacking - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Unpacking - mieszkanie 6: rok 2013

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Unpacking

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Mac, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze