Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Unpacking - mieszkanie 1: rok 1997

Jak znaleźć aparat fotograficzny i odblokować trzy osiągnięcia.

Zaczniesz w swoim pokoju w roku 1997. W dwóch kartonach stojących na podłodze znajdziesz głównie książki i zabawki. W pewnym momencie natrafisz na kostkę Rubika (1).

Jeżeli aktywujesz ją kilka razy z rzędu, naciskając przycisk B/kółko na kontrolerze lub klikając prawym przyciskiem myszy, ułożysz kostkę i otrzymasz osiągnięcie Rozwiąż łamigłówkę. Kiedy wypakujesz już wszystko z obu kartonów, zauważysz kolejne pudełko. Znajduje się w nim aparat fotograficzny.

Po znalezieniu aparatu będzie można zacząć korzystać z trybu fotograficznego do robienia zdjęć. Aby włączyć tryb fotograficzny, naciśnij X/kwadrat na kontrolerze lub kliknij ikonę aparatu w lewym górnym rogu ekranu przy pomocy lewego przycisku myszy.,Znalezienie aparatu odblokuje też osiągnięcie Znaleziono aparat. Gdy w prawym dolnym rogu ekranu pojawi się gwiazdka, będzie można ukończyć poziom w 1997 roku i przejść do następnego. Zdobędziesz też osiągnięcie Początek.

Następnie: Unpacking - mieszkanie 2: rok 2004

Spis treści: Unpacking - poradnik i najlepsze porady

O autorze

Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty. Wcześniej zajmował się drzewkami bonsai oraz był prezenterem radiowym.

Komentarze

More On Unpacking

Najnowsze artykuły