Skip to main content

Unpacking - mieszkanie 3: rok 2007

Jak włączyć konsolę i odblokować trzy osiągnięcia.

W 2007 roku trzeba rozpakować pudełka w aż pięciu pomieszczeniach. Na samym początku poziomu odblokujesz mapę, która może się później przydać.

Aby zobaczyć mapę, naciśnij Y/trójkąt na kontrolerze lub klawisz F na PC. Mapa pozwala przechodzić do wybranego pomieszczenia bez konieczności ciągłego przeklikiwania się przez wszystkie pozostałe pokoje.


Na tej stronie:


Łazienka

Dobrze wykorzystaj szafki i półki, które znajdziesz w łazience. Zwróć też uwagę na wieszaki umieszczone w pobliżu kabiny prysznicowej oraz w niej samej. Możesz na nich zawiesić ręczniki oraz myjkę. Pastę do zębów i szczoteczki możesz włożyć do zielonego kubka, by zaoszczędzić nieco miejsca.

Pamiętaj też o spłukaniu toalety (1), jeżeli chcesz odblokować osiągnięcie Z siłą wodospadu.

W grze znajdziesz łącznie siedem toalet, w których trzeba spuścić wodę.


Sypialnia

W szafie jest mnóstwo miejsca i całą bieliznę bez problemu zmieścisz w szufladach. Wielki, granatowy koc też można schować w szafie, ale równie dobrze można zostawić go na łóżku. Myszkę możesz położyć na podkładce na biurku, by zaoszczędzić jeszcze więcej przestrzeni na inne drobiazgi.

W jednym z pudełek w sypialni znajdziesz zieloną czapkę baseballową. Przenieś ją do jadalni, by zdobyć osiągnięcie (szczegóły poniżej).


Jadalnia

Umieść zieloną czapkę z sypialni na głowie manekina (2).

Otrzymasz osiągnięcie Założ Czapkę


Salon

Większość czasu w pokoju dziennym spędzisz na układaniu na półkach książek i pudełek z grami. W pewnym momencie znajdziesz w jednym z kartonów konsolę do gier przypominającą Nintendo GameCube (3).

Kiedy umieścisz konsolę w szafce pod telewizorem, najedź na nią kursorem i naciśnij przycisk B/kółko na kontrolerze lub użyj prawego przycisku myszy na PC. Konsola się włączy, co odblokuje osiągnięcie Czas na grę.


Kuchnia

W kuchni znajdziesz sporo magnesów i zdjęć, które można przyczepić do drzwi lodówki. Pamiętaj też, że przedmioty takie jak talerze, miski, spodki czy płyty do pieczenia możesz grupować w stosy, co pomoże zaoszczędzić sporo miejsca (4).

Kuchnia to ostatnie pomieszczenie w 2007 roku, więc po jej ukończeniu odblokujesz osiągnięcie Drużyna.

Następnie: Unpacking - mieszkanie 4: rok 2010

Spis treści: Unpacking - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Unpacking - mieszkanie 2: rok 2004

Zobacz także