Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Unpacking - mieszkanie 2: rok 2004

Jak zmieniać pokoje i odblokować cztery osiągnięcia.

Drugi poziom rozgrywa się na początku XXI wieku, w roku 2004. Od teraz będzie trzeba radzić sobie z więcej niż jednym pomieszczeniem. Czasami natrafisz na przedmioty, które powinny znaleźć się w innym pokoju. W takim przypadku podnieś dany przedmiot i przełącz pomieszczenie na inne.

Możesz przełączać pokoje, wciskając LB/L1 i RB/R1 na kontrolerze lub klawisze ] i [ na PC.


Na tej stronie:


Kuchnia

Ułóż przedmioty, jak ci pasuje. Jeżeli zabraknie wolnego miejsca, pamiętaj, że możesz też wkładać rzeczy do szafek i szuflad. Podczas wypakowywania przedmiotów z kartonów natrafisz na biały słoik w brązowe kropki. To słoik na ciasteczka (1).

Umieszczenie go na samej górze szafki kuchennej odblokuje osiągnięcie Przysmak na później.


Sypialnia

Tutaj zajmiemy się naszą garderobą. Warto pamiętać, by buty i ubrania znalazły się w szafie, a szuflady z kolei są najlepszym miejscem do przechowywania skarpetek i staników.

W pewnym momencie znajdziesz toster. Powinien on trafić do kuchni, ale wcześniej zanieś go do łazienki. Umieszczenie tostera w wannie odblokuje osiągnięcie Zagrożenie porażeniem elektrycznym. Potem można zanieść go już do kuchni.


Łazienka

W łazience postaraj się wykorzystać wieszaki umieszczone na drzwiach i na ścianie obok nich. Możesz powiesić na nich ręczniki.

Wypakowując rzeczy z pudełek, natrafisz w końcu na małego, drewnianego manekina, który powinien trafić do sypialni. Zanim jednak umieścisz go w wybranym miejscu, spróbuj go poobracać, naciskając kilka razy B/kółko na kontrolerze lub klikając prawy przycisk myszy.

Za którymś razem manekin zacznie dabować (to figura taneczna polegająca na skłonieniu głową do zgiętej ręki w łokciu przy jednoczesnym wyprostowaniu drugiej ręki w bok, tak aby obie wskazywały ten sam kierunek). Odblokuje to osiągnięcie Czas na pozę.

Jeżeli chcesz zdobyć osiągnięcie Z siłą wodospadu, musisz spłukać wodę z siedmiu muszli klozetowych rozsianych po różnych poziomach w grze. Pierwszą znajdziesz w łazience na tym poziomie. Po prostu aktywuj spłuczkę przyciskiem akcji (2).

Po opróżnieniu wszystkich pudełek i umieszczeniu każdego przedmiotu we właściwym pomieszczeniu, na ekranie pojawi się gwiazdka. Klikając na nią ukończysz poziom i odblokujesz osiągnięcie Mądra głowa.

Następnie: Unpacking - mieszkanie 3: rok 2007

Spis treści: Unpacking - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Unpacking - mieszkanie 1: rok 1997

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Unpacking

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Mac, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze