Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Rozdział 4: Zaciekły pościg

Ucieczka Drake'a i Sully'ego przed policją.

Udało się wyprowadzić w pole Marlowe, ale strzały Cuttera były słyszane w okolicy. W konsekwencji bohaterowie uciekają przed policją.

Policyjny pościg

Biegnij na wprost, a w miejscu gdzie stoi Sully skręć w lewo, przeciskając się w wąskiej szparze między blokami. Obejrzyj krótki filmik. Od razu skręć w ślepą uliczkę po prawo, by podnieść Brosza - koń z brylantami.

Odwróć się i skręć w prawo - przeskocz przez ogrodzenie. Podejdź do bramy po lewej, zaraz Cutter kopnie ją, dzięki czemu się otworzy. Wbiegnij do środka i ponownie przeskocz przez ogrodzenie. Przesuń żółty wózek (kółko) pod płot. Wskocz na niego i przeskocz na drugą stronę płotu oraz biegnij przed siebie aż do uruchomienia przerywnika filmowego.

Idź na wprost, po dłuższej chwili dojdziesz do zielonych drzwi garażu. Po prawo od nich znajduje się żółta rynna; wdrap się po niej. W pewnym momencie, rynna się oberwie, musisz wtedy szybko wykonać skok (X).

Przedostań się na lewo po poziomej rynnie, potem na czerwone deski i dalej ku górze. Po chwili będziesz wisiał nad ulicą u szczytu rynny. Przedostań się na lewo. Teraz zeskocz (kółko) na dach pod sobą. Zbiegnij niżej, potem złap się metalowych elementów zamocowanych na budynku, tuż pod anteną satelitarną.

Podejdź do tych drzwi

Z nich przejdź za róg domu, przeskocz na reklamy; potem na lewo złap się skrzynki i balkonu, a na koniec wejdź do środka. Idź w prawo złap się rynny, opuść się na poniższą, potem ponownie się opuść łapiąc się parapetu. Z niego skocz na rynnę poniżej, po prawo. Kieruj się w prawo aż dojdziesz do drewnianego podestu, na nim znajdziesz Brosza - koralowa kamea.

Wróć na rynnę, którą dotarłeś na wcześniejszy podest. Dojdź po rynnie do okna, przeskocz na jego drugą stronę. Potem kieruj się w lewo po kolejnej rynnie znajdującej się pod tobą. Korzystając z białego parapetu, zeskocz na podłogę.

W lewym rogu budynku (za ścianą) znajduje się kupka śmieci, w tym skrzynia. Wdrap się na nią a na jej szczycie podniesiesz Wiktoriański wisiorek na łańcuszku. Teraz podejdź do zielonych drzwi po lewej (trójkąt). Obejrzyj film.

W poszukiwaniu auta Marlowe

Spójrz na podłogę, znajdziesz na niej ślady opon. Kieruj się za nimi, po drodze Nate będzie się im przyglądał, aż natrafi na mechanizm. W odpowiednim momencie wszyscy podskoczycie (X), ale to nie wystarczy by otworzyć przejście. Świecąc latarką spójrz na ścianę po lewej. Teraz otworzy się brama.

Idź przed siebie, wąskim tunelem. Po minucie skręcisz w lewo by zobaczyć zamknięte drzwi z prawej strony. Przestrzel kłódkę i otwórz drzwi (trójkąt). Przeciśnij się między rurami, potem kieruj się do pomieszczenia po lewej przez drzwi.

Z lokacji w głębi zaatakuje cię czterech wrogów, szybko się z nimi rozprawisz, nie stawiają dużego oporu. Następnie idź w prawo - za turbiną na podłodze znajdziesz Srebrna bransoletka z różami.

Na prawo znajdziesz drabinkę, wejdź po niej i idź przed siebie. Na końcu podestu zeskocz na dół i idź w prawo przez otwarte drzwi.

W szybie zejdź na dół

Dostałeś się do wielkiego szybu. Po prawej złap się wystających rur. Przeskakuj po kolejnych w lewo, a następnie wdrap się na górę aż do siatki. Znajdziesz tam Osobliwy artefakt. Teraz zsuń się nieco w dół, przeskocz na rurę po lewej, potem na jeszcze jedną poniżej aż znajdziesz się przy kolejnej siatce, a w niej znajdziesz Bransoleta z walecznym lwem.

Przeskocz na rurę po prawej stronie, a z niej na tę pod tobą, dzięki czemu będziesz mógł zjechać na sam dół szybu. Przejdź przez jedyne otwarte drzwi. Schowaj się za przeszkodą po lewej i poczekaj aż wejdzie dwóch napastników, po czym ich zastrzel.

Wraz z Sullym uruchom mechanizm

W nowej lokacji wskakuj na górę po rurach by dostać się do drabiny, a tę opuść towarzyszom. Po wejściu na górę, czeka cię kolejna wspinaczka. Na lewo zobaczysz zapaloną lampkę, pod nią elementy wyposażenia, po których się wespniesz.

Wisząc na pierwszym gzymsie skocz dwukrotnie w górę i przejdź skrajnie na lewo, a zobaczysz błyszczący się skarb, będzie to Brosza z perłami, brylantami i rubinami. Teraz po gzymsach przedostań się skrajnie na prawo, do dźwigni, którą uruchomisz (trójkąt) wraz z Sullym. Wdrap się na podest i wejdź do następnego tunelu. Po przejściu na drugą stronę, zeskocz w lewo.

Następnie: Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Rozdział 5: Londyńskie metro

Powrót do spisu treści: Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Poradnik, Solucja - opis przejścia i skarby

O autorze

Damian Milczarek

Contributor

Komentarze