Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft reaguje na wyciek rozgrywki ze Skull & Bones. Wydawca zwiastuje oficjalny pokaz

Jest krótki klip.

Wczoraj pisaliśmy o pojawieniu się materiału, który przybliżał podstawy rozgrywki w pirackim Skull & Bones - nagranie trafiło do sieci przedwcześnie, w nieoficjalnej wersji. Na przeciek zareagowali twórcy z Ubisoftu, sugerujący, że zbliża się pokaz gry.

Patrzcie na horyzont...” - napisano na Twitterze powstającej produkcji. Do wpisu dołączono trwające dziesięć sekund wideo, które przedstawia sunący po morzu statek. Filmik zaleca również graczom cierpliwość, zapewne w oczekiwaniu na oficjalną prezentację.

Materiał, który pojawił się w internecie, jest pierwszym od dawna pokazem gameplayu z zapowiedzianego w 2017 roku Skull & Bones. Nagranie wskazuje, że podstawy rozgrywki nie uległy zmianom względem planów ujawnionych przy okazji ogłoszenia projektu.

Gracze wcielą się w dowódcę pirackiego statku, by z maksymalnie trzema użytkownikami zająć się rabowaniem w regionie Oceanu Indyjskiego. Nie zabraknie naprawiania okrętu czy dbania o morale załogi, aby nie doprowadzić do wybuchu buntu na pokładzie.

Skull & Bones było wielokrotnie opóźniane i obecnie nie wiadomo, kiedy trafi na rynek. Z wypowiedzi szefów Ubisoftu wynika, że gra położy nacisk na zabawę wieloosobową.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Skull and Bones

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze