Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyciekł nowy gameplay ze Skull and Bones od Ubisoftu

Piracka przygoda.

W sieci pojawiła się krótka prezentacja rozgrywki z pirackiej gry Skull and Bones, zapowiedzianej przez Ubisoft w 2017 roku.

Sześciominutowy materiał to najważniejsze informacje w pigułce. Narratorka opowiada, czym gracze zajmą się w nowej produkcji francuskiego wydawcy.

Wygląda na to, że założenia nie zmieniły się zbyt mocno od pierwszej zapowiedzi. Razem z maksymalnie trójką innych graczy będziemy żeglować po Oceanie Indyjskim, parając się pirackimi zajęciami.

W bazie naprawimy okręt, stworzymy przedmioty, podejmiemy się kontraktów czy też spotkamy z obcymi graczami. Na morzu zajmiemy się wypatrywaniem osad do splądrowania, walką z wrogimi jednostkami i szukaniem miejsc, w których mogą być ukryte kosztowności.

Ważne będzie dbanie o morale załogi, gdyż jeśli zbyt podupadnie, możemy spodziewać się buntu. Zbyt długie podróże bez żadnych atrakcji mogą więc być dosyć niebezpieczne.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy Skull and Bones się ukaże. Być może oficjalna prezentacja i ujawnienie daty premiery nastąpią już niedługo.

Komentarze