Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Minecrafta naprawili ośmioletni bug

Związany z używaniem kowadła.

Twórcy Minecrafta opublikowali nową aktualizację, która w wersji Java eliminuje bug zgłoszony przez graczy osiem lat temu.

Problem dotyczył korzystania z kowadła, służącego do naprawiania wyposażenia. W wyniku usterki, kiedy gracz używał narzędzia po raz ostatni przed jego zniszczeniem, postać wyrzucała trzymany w danym momencie przedmiot, który powinien wrócić do ekwipunku.

W bazie raportowanych przez fanów błędów wspomniany bug widnieje od listopada 2012 roku. Dopiero teraz jednak zdecydowano się rozwiązać kłopot, co ujawniają szczegóły o zmianach wprowadzonych w opublikowanym niedawno patchu.

Inne usprawnienia to między innymi zwiększona agresywność wirtualnych kóz, modyfikacje w rozmieszczeniu zasobów i ulepszony rozkład jaskiń. Pełna lista zaimplementowanych udoskonaleń dostępna jest na oficjalnej stronie Minecrafta.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze