Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Final Fantasy 7 Rebirth dość pokrętnie odpowiadają na pytania graczy

Jak powiedzieć coś, by nie powiedzieć nic.

Twórcy Final Fantasy 7 Rebirth, czyli kontynuacji ciepło przyjętego Final Fantasy 7 Remake opublikowali na oficjalnym Twitterze krótką serię odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez fanów. Wypowiedzi deweloperów są co najmniej enigmatyczne.

Po dość długim milczeniu związanym najprawdopodobniej z chęcią nieodwracania uwagi od nadchodzącego Final Fantasy 16, twórcy ze Square Enix postanowili wreszcie przypomnieć graczom o drugiej części przygód Clouda i spółki. Najpierw poinformowano, że prace nad Rebirth przebiegają zgodnie z planem, a zespół stara się zawęzić okienko wydawnicze w celu potencjalnego ogłoszenia daty premiery. Teraz publikowane są kolejne wpisy z odpowiedziami na dalsze pytania społeczności.

Jak będzie wyglądała wędrówka przez świat poza granicami Midgar? "Gracze będą mogli przemierzać rozległy i wielopłaszczyznowy świat z wysokim stopniem swobody, poznając po drodze mnogość różnych historii" - przekazał Naoki Hamaguchi, reżyser FF7 Rebirth. Jak widzicie, wpis nie odpowiada jednoznacznie na pytanie i pozostawia ogromne pole do interpretacji.

Czego powinniśmy najbardziej oczekiwać od fabuły Final Fantasy 7 Rebirth? "Gracze doświadczą łańcucha rozwoju narracji leżącego w samym sercu historii Final Fantasy 7, w trakcie którego odkryją przeznaczenie każdej z postaci" - stwierdził Kazushige Nojima odpowiedzialny za fabułę i scenariusz gry. To kolejny enigmatyczny wpis, który, prawdę mówiąc, pasowałby do dowolnej innej produkcji posiadającej fabułę.

Pomysł jest całkiem niezły, ponieważ Final Fantasy 7 ma ogromne grono oddanych fanów, którzy głodni są wszelkich informacji na temat nadchodzącej gry i mają mnóstwo pytań, jednak zawoalowane odpowiedzi twórców rozczarowały wielu graczy. Niemniej ewidentnie Square Enix pragnie przypomnieć światu o swojej kolejnej produkcji, więc powinniśmy spodziewać się wysypu nowych informacji krótko po premierze Final Fantasy 16.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.
Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze