Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tryb przygodowy pojawi się w Hearthstone w przyszłym miesiącu

Cenę Klątwy Naxxramas poznamy 1 lipca.

Już w przyszłym miesiącu fani gry karcianej Hearthstone: Heroes of Warcraft będą mogli sprawdzić oczekiwany tryb przygodowy - Klątwę Naxxramas.

„Obecnie celujemy z premierą na lipiec” - napisano na oficjalnym forum dyskusyjnym (dzięki, HearthPwn). „Niestety, nadal pozostało sporo funkcji do dodania i błędów do usunięcia.”

Twórcy szykują potyczki z bossami, znanymi fanom World of Warcraft: olbrzymią pajęczycą Maexxną, zagrzybiałym monstrum Ohydziarzem czy zszytym z ciał zabitych awanturników plugastwem Łaciorem.

Wraz z trybem przygodowym pojawią się wyzwania klasowe, nowa plansza z interaktywnymi elementami, a także 30 kart, otrzymywanych w ramach nagród za wykonywanie zadań.

Rozszerzenie ma zadebiutować jednocześnie na PC, Macu i iPadach. Dodatek będzie ukazywał się w częściach - jedno skrzydło Naxxramas co siedem dni, przez pięć tygodni.

Pierwszą lokację sprawdzimy za darmo, lecz już za następne trzeba będzie zapłacić w złocie lub prawdziwymi pieniędzmi. Ceny poznamy 1 lipca.

Jeden z nowych bossów

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze