Skip to main content

Agent 47 ponownie zakłada gogle. Zapowiedziano Hitman 3 VR: Reloaded

Ale tylko na Meta Quest 3.

Zapowiedziano Hitman 3 VR: Reloaded, przygody Agenta 47 w świecie wirtualnej rzeczywistości. Nowa produkcja zmierza wyłącznie na sprzęt Meta Quest 3 i kosztuje równowartość 28 euro.

Za prace odpowiada studio XR Games z Wielkiej Brytanii, które w trosce o jak największą płynność rozgrywki postawiło na stylizowaną oprawę graficzną. Uwagę zwraca także możliwość strzelania z dwóch broni jednocześnie, czego w słynnej serii jeszcze nie było.

Zobacz na YouTube

Do tego w informacji prasowej wymieniono właśnie nieco komiksową grafikę, która pozwala „zobaczyć Agenta 47 w nowym świetle”. Są też „interaktywne lokacje, reagujące na każde zachowanie”, przeprojektowany interfejs Hitmana 3, płynne przemieszczanie się i tak dalej.

Nie znamy daty premiery, a w oficjalnym sklepie Meta mowa tylko o lecie obecnego roku. Jest za to przedpremierowa, 10-procentowa przecena.

Hitman 3 z 2021 roku posiada już tryb VR na PC i konsolach PlayStation, lecz tylko w ramach ciekawostki i dodatkowego trybu. Opisywany tytuł od XR Games to już kompletna konwersja i praktycznie całkiem nowa produkcja.

Zobacz także