Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trudne gry mają się dobrze. Wo Long: Fallen Dynasty z niezłymi wynikami sprzedaży

Jest też nowy patch.

Mieszane opinie i problemy techniczne nie przeszkodziły Wo Long: Fallen Dynasty w osiągnięciu całkiem niezłych wyników sprzedażowych. Studio Team Ninja pochwaliło się oficjalnymi statystykami.

Jak dowiadujemy się z wpisu na Twitterze, w ciągu prawie dwóch miesięcy od premiery Wo Long: Fallen Dynasty sprzedało się w nakładzie ponad 1 miliona egzemplarzy. To całkiem zadowalający rezultat, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że gra zadebiutowała w abonamencie Xbox i PC Game Pass.

Z tego też powodu tytuł sprawdziło łącznie ponad 3,8 miliona graczy. Zespół podziękował społeczności i zapewnił, że aktualnie pracuje nad kolejnymi aktualizacjami oraz aż trzema dodatkami. Fani powinni wyczekiwać oficjalnych zapowiedzi.

Równocześnie dziś do gry trafił nowy patch, skupiający się na poprawie działania Flag Bojowych, zaklęć i systemu gry sieciowej. Nie zabrakło także mnóstwa ogólnych poprawek i zmian w balansie większości broni. Wszystkie szczegóły opisano w oficjalnej liście zmian.

Wo Long: Fallen Dynasty zadebiutowało na rynku 3 marca i nie zaliczyło zbyt udanej premiery. Zgodnie z tegoroczną tradycją, wydanie na PC pozostawiało wiele do życzenia. Kłopoty z wydajnością i ogólne problemy techniczne sprawiły, że przez długi czas liczba pozytywnych recenzji na Steamie utrzymywała się w okolicach 40%.

Dziś jest już trochę lepiej: ponad połowa użytkowników platformy uznała, że mamy do czynienia z udaną produkcją. Grę znajdziemy również na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Wo Long: Fallen Dynasty to w gruncie rzeczy porządny tytuł, ale niczym niewyróżniający się na tle serii Nioh, przez co trudno go jednoznacznie polecić. Docenią go przede wszystkim gracze, którzy nie mieli do czynienia wcześniej z pierwszą i drugą częścią Nioh lub niestraszna jest im powtórka z rozgrywki” - napisał Marcin w naszej recenzji Wo Long: Fallen Dynasty.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Wo Long: Fallen Dynasty

Xbox Series X/S

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze