Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wo Long: Fallen Dynasty z nową aktualizacją. Poprawia sterowanie i wydajność

Kolejne łatki są już w drodze.

Wo Long: Fallen Dynasty otrzymało aktualizację eliminującą szereg błędów i problemów z wydajnością na PC, PS4 i PS5. Z nieokreślonego powodu wydanie na konsole Xbox One i Xbox Series X/S zadebiutuje z opóźnieniem.

Łatkę stworzono z myślą o szeroko krytykowanych niedoróbkach technicznych produkcji. Jak dowiadujemy się z oficjalnej listy zmian, sterowanie kamerą za pomocą myszki powinno być od teraz mniej problematyczne. Ponadto naprawiono kwestię regularnego crashowania gry w konkretnych momentach rozgrywki.

Pochylono się również nad trybem multiplayer. Gracze będący gościem w sesji mogą od teraz omijać cutscenki i opuszczać grę po starciu z bossem. Co więcej, ustawienia graficzne nie będą się już samoistnie resetować, a gra powinna działać sprawniej niż w dniu premiery.

Wo Long Fallen Dynasty dołączyło do niechlubnej listy gier, które zadebiutowały na rynku ze znacznymi problemami technicznymi. Na niską wydajność narzekali nawet posiadacze najmocniejszego sprzętu, przez co ocena gry na Steamie sięgnęła w pewnym momencie zaledwie 30% pozytywnych recenzji. Do tej pory liczba ta wzrosła do zaledwie 40%.

Tak znaczących problemów nie znajdziemy w wersjach konsolowych. Pozostaje mieć nadzieje, że studio Team Ninja stanie na wysokości zadania i dopracuje grę na każdej platformie. Stan techniczny nie jest jednak jedynym elementem krytykowanym przez graczy.

Zdaniem wielu, produkcja oferuje mniej satysfakcjonujący system walki w porównaniu do innych soulslike’ów. Często mówi się także o niezbalansowanym poziomie trudności, przez który ciężko ukończyć chociażby pierwszą lokację w grze.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Wo Long: Fallen Dynasty

Xbox Series X/S

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze