Skip to main content

Wo Long: Fallen Dynasty wciąż żyje. Zapowiedziano duży dodatek

Oraz pomniejsze aktualizacje.

Wo Long: Fallen Dynasty - całkiem udany soulslike od zespołu Team Ninja - nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. Gra otrzyma niedługo drugi pełnoprawny dodatek z „masą nowej zawartości”.

Jak możemy się dowiedzieć z oficjalnego komunikatu, rozszerzenie o nazwie Conqueror of Jiangdong trafi do gry 27 września i zaoferuje nową opowieść i tryb rozgrywki, jeszcze wyższy poziom trudności do wyboru oraz kolejny zestaw wrogów, broni i pancerzy. W płatnym pakiecie znajdziemy także elementy rozbudowujące końcową fazę gry, ale niestety nie podano wielu szczegółow.

Planujemy też dostarczać co miesiąc nowe usprawnienia związane z rozgrywką w ramach bezpłatnych aktualizacji. W tym również większe zmiany balansu wraz z DLC Vol.2, a także oficjalny event we współpracy z serią Nioh oraz soulslikiem Lies of P, który zostanie wydany przez NEOWIZ” - czytamy w zapowiedzi.

Pierwsze oficjalne DLC - Battle of Zhongyuan - trafiło do gry w czerwcu tego roku i zaoferowało całkiem podobny zestaw atrakcji. Nie zabrakło więc nowych elementów wyposażenia, potężnych bestii i demonów, a także kolejnego poziom trudności. Dodatek wyceniono na około 60 złotych, możemy więc podejrzewać, że w tym przypadku cena będzie podobna.

Samo Wo Long: Fallen Dynasty zadebiutowało 3 marca i spotkało się z dosyć mieszanym odbiorem, głównie problemy techniczne. Zgodnie z tegoroczną tradycją, wydanie na PC pozostawiało wiele do życzenia, a kłopoty z wydajnością sprawiły, że przez długi czas liczba pozytywnych recenzji na Steamie utrzymywała się w okolicach 40%. Dziś tytuł może się pochwalić opiniami „mieszanymi”. Zagrać możemy również na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Zobacz także