Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer Final Fantasy 15 prezentuje przeszłość głównej postaci

Wideo bez rozgrywki.

Square Enix opublikowało nowy zwiastun dla Final Fantasy 15, specjalnie na targi Gamescom. Materiał nie prezentuje rozgrywki, a skupia się na głównej postaci - Noctisie - gdy ta była jeszcze dzieckiem.

10/10

Trailer zatytułowany „The Dawn” pokazuje wydarzenia, które miały miejsce 15 lat przed rozpoczęciem opowieści w grze, zmierzającej w przyszłym roku na PlayStation 4 i Xbox One.

„Nierozerwalna więź pomiędzy Noctisem i jego ojcem, Królem Regisem, zostanie przetestowana” - czytamy w opisie. „Przez trudne decyzje związane z Imperium najeźdźcy i rosnącą w jego królestwie wojną.”

Na początku Final Fantasy 15, Królestwo Lucis ma właśnie podpisać pakt pokojowy z Niflheim, kończąc lata wojny. Książę Noctis jest następcą tronu i ma poślubić Lady Lunę, by przypieczętować umowę.

Wydarzenia nie idą zgodnie z planem, jak można się domyślić. Część Imperium zaplanowało bowiem spisek i atakuje Lucis, kradnąć klejnoty koronacyjne i święty kryształ. Noctis jest w tym czasie poza pałacem i dowiaduje się, że jego ojciec i narzeczona zostali uznani za zmarłych, co nieco go denerwuje.

Cóż, Final Fantasy. Najważniejsze, że w trailerze jest piesek.

Cover image for YouTube video“DAWN” gamescom 2015 Trailer - Final Fantasy XV

Nudzisz się? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Final Fantasy XV

PS4, Xbox One, PS3

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze