Skip to main content

Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Złamane serca

Misja poboczna związana z Tybirem.

To misja poboczna w Torment: Tides of Numenera związane z postacią Tybira - jednego z kompanów, którego możesz dołączyć do drużyny w trakcie swojej przygody. Aby to uczynić należy wykonać zadanie dodatkowe o nazwie Ułaskawienie - rozpoczniesz je niedługo po rozpoczęciu gry w lokacji Mały Rynek.

Po zakończeniu wyżej wymienionej misji zyskasz możliwość przyłączenia do drużyny Tybira. W celu rozpoczęcia bieżącego zadania należy udać się do Wykwitu, do którego dostaniesz się automatycznie w późniejszej części gry. Spotkasz tam Dracogena związanego z misją fabularną o nazwie Cena Dracogena. W trakcie rozmowy ze zleceniodawcą porusz temat Auvigne'a, dzięki czemu otrzymasz pierścień Tybira i będziesz mógł rozpocząć wykonywanie misji.

Ściskacz udzieli kolejnych wskazówek na temat Auvgine'a.

Kolejnym krokiem jest skierowanie się do Małego Nihlieshu (#9 na mapie Rozległe Trzewia) i porozmawianie na temat Auvigne'a z Tybirem. Następnie udaj się na północ od wejścia do lokacji, gdzie znajdziesz wysypisko śmieci oraz Ściskacza, z którym porusz temat poszukiwanego mężczyzny. Ten skieruje cię do Świątyni Chili (#7 na mapie Rozległe Trzewia), gdzie porozmawiaj z Ragminem.

Po wieściach o śmieci Auvigne'a będziesz mógł pozwolić Tybirowi zabić Ragmina lub powstrzymać go korzystając z siły. Następnie wróć do Dracogena (#1 na mapie Dziedziniec Memoviry), co zakończy zadanie, a w nagrodę otrzymasz 25 punktów doświadczenia.


Spis treści: Torment: Tides of Numenera - Poradnik, Solucja

Zobacz też:

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Zazdrosne serca

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Anatema

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Wyzwoleniec


Z Tybirem i Auvignem możesz spotkać się w Meandrze Oazy, do którego możesz udać się przebywając w Samotni w ramach misji głównej Prawo do istnienia. Po rozmowie z mężczyznami Tybir będzie mógł powrócić do drużyny, a dodatkowo zyskasz 40 punktów doświadczenia.

Read this next