Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Pielęgnowanie piękna

Misja poboczna związana z osobami o ładnej fizjonomii.

Jest to jedna z misji pobocznych w Torment: Tides of Numenera, której wykonania możesz podjąć się wraz z postępami w misji fabularnej o nazwie Cena Dracogena. Po przespaniu się w Wykwicie w pobliżu aukcji niewolników (#4 na mapie Dziedziniec Memoviry) pojawi się postać o imieniu Dekantus (obrazek poniżej).

Podejdź do osobnika i rozpocznij z nim rozmowę. Dowiesz się, że poszukuje osób ładnych wizualnie, które z chęcią odkupi od bohatera. W tym momencie w dzienniku pojawi się nazwa bieżącej misji oraz związane z nią cele.

Dekantus (1), Parsim Flint (2) oraz Coty (3).

Możesz teraz postąpić na kilka sposobów. Pierwszy zakłada dostarczenie zleceniodawcy wyznaczonych osób. Chodzi konkretnie o:

  • Coty'ego - jeśli kupiłeś go na aukcji niewolników (zadanie Wyzwoleniec) i nie znalazłeś mu jeszcze pracy.
  • Herję - kobieta w Małym Nihlieshu, z pomocy której możesz skorzystać w zadaniu Nowonarodzona paszcza. O ile przekonasz wcześniej Gar-koto.
  • Bourrasa - znajdziesz go w Spadzie Chirurga. Wystarczy przekonać go mówiąc, że dostanie darmowe medykamenty.
  • Tłumaczkę - o ile wcześniej zabijesz mordeny i ich wodza w Starych Kazmatach Niewolników (#5 na mapie Rozległe Trzewia)
  • Sunderman Starszy (#6 na mapie Rozległe Trzewia) - nie chodzi o niego samego, ale jeśli z nim porozmawiasz na temat życia (musisz wcześniej odbyć dialog również z Sundermanem Starszym), to powie ci o pięknej kobiecie, z którą kiedyś był związany.
  • Rhin - jeśli jest z tobą w drużynie. Jej sprzedaż spowoduje, że Aligern odejdzie z drużyny, a Erritis zabije zleceniodawcę.

Spis treści: Torment: Tides of Numenera - Poradnik, Solucja

Zobacz też:

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Zazdrosne serca

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Anatema

- Torment: Tides of Numenera - zadanie dodatkowe: Wyzwoleniec


Ostatnia możliwość, to porozmawianie z Parsimem Flintem (2 na obrazku powyżej), czyli handlarzem niewolników. Dowiesz się od niego, że Dekantus nie zbiera pięknych ludzi do nowej społeczności, tylko zwyczajnie je morduje. Możesz udać się do zleceniodawcy i nakazać mu opuszczenie Wykwitu. Za zaliczenie zadania otrzymasz 40 punktów doświadczenia oraz różne ilości błyszków za dostarczone osoby (jeśli go przepędzisz nie otrzymasz zapłaty pieniężnej).

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze