Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Ostatni eksperyment chimerystki

Zadanie frakcji: Odzysk i Transport PodŚwiatło.

Po wykonaniu misji Lodowy pałac Lilya Hagen zleci ci trzecie zadanie. Tym razem zależy jej na śmierci dr Evy Chartrand, która rzekomo odpowiada za spisek dotyczący inwazji kosmitów.

Zobacz: Mapa Bizancjum

Udaj się do Bizancjum, do Domu doktor Chartrand (M na mapie Bizancjum). Dzięki karcie magnetycznej, którą otrzymałeś od Hagen, bez problemu otworzysz drzwi do opustoszałej posiadłości.

Podejdź do terminala (1) i uruchom funkcję: Dostęp do laboratorium / Odblokuj wejście. Wówczas drzwi (2) otworzą się i będziesz mógł przejść do windy.

Na dole, w laboratorium, porozmawiaj z dr Evą Chartrand. Masz dwie możliwości zakończenia dialogu, który będzie rzutował na finał zadania.

  • Możesz zabić Evę, co niezwykle ucieszy Hagen (reputacja we frakcji PodŚwiatło wzrośnie).
  • Możesz oszczędzić Evę i zaproponować jej współpracę z Radą lub Phineasem Wellesem (reputacja we frakcji Rada spadnie). Na końcu rozmowy musisz obronić się, walcząc ze strażnikami Chartrand, lub uniknąć konformacji, przekonując słownie wartowników. Hagen nie będzie zadowolona przebiegu misji - reputacje we frakcji PodŚwiatło spadnie.

Niezależnie co postanowisz, opisywana misja będzie ostatnią, jaką wykonasz dla frakcji Odzysku i Transportu PodŚwiatło.

Następnie: The Outer Worlds - Tam i z powrotem

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Lodowy pałac

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze