Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Outer Worlds - Tam i z powrotem

Zadanie frakcji: Ikonoklaści.

The Outer Worlds - Tam i z powrotem Zadanie frakcji: Ikonoklaści.

Opisywane zadanie musisz wykonać w ramach misji głównej: Wolne Radio Monarch. Zleci je Graham (1), który jest przywódcą Ikonoklastrów, jednej z głównych frakcji w The Outer Worlds. Odnajdziesz go w siedzibie ugrupowania - Bursztynowych Wyżynach (G na mapie Dziczy Monarach).

Zobacz: Mapa Dziczy Monarcha

Twoim zadaniem będzie odebranie od Carlotty rolki do maszyny drukarskiej. W tym celu udaj się do Magazynu na Nabrzeżnym Tarasie (H na mapie Dziczy Monarcha).

Przed wejściem na teren tej lokacji zaczepi cię Niles (2), który w nieuprzejmy sposób nakaże ci opuścić ten obszar. Masz kilka możliwości, by dostać się do Carlotty:

  • przekupić Nilesa,
  • przekonać Nilesa
  • zaatakować Nilesa i pozostałych bandytów, co wpłynie negatywnie na reputacje we frakcji Podświatło,
  • zakraść się do budynku (4) - przez dziurę w ogrodzeniu (3) - i zhkować terminal znajdujący się w nim. To umożliwi wypuszczeniu trującego gazu, który zabije bandytów.

Gdy pozbędziesz się ekipy Nilesa, porozmawiaj z Carlottą przez interkom (5). Gdy upewni się, że jest bezpieczna, wpuści cię do środka. Porozmawiaj z nią ponownie, tym razem twarzą w twarz.

Bez problemu przekaże ci rolki do maszyny drukarskiej. Na końcu dialogu poproś ją o kasety na dane dla Grahama lub dodatkowe zapasy dla Zory (musisz zdecydować się tylko na jedną opcję).

Wróć do Bursztynowych Wyżyn (G na mapie Dziczy Monarach) i oddaj przedmioty Grahamowi (i Zorze, jeśli zdecydowałeś się zabrać zapasy), które odebrałeś od Carlotty. W ten sposób ukończysz pierwsze zadanie frakcyjne dla Ikonoklastrów.

Następnie: The Outer Worlds - Druk ma swoją cenę

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Ostatni eksperyment chimerystki

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze