Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Medium - lustro: jak przejść na drugą stronę

Figurki białego i czarnego kota.

Podczas rozgrywki w The Medium trafisz na tajemnicze, pęknięte lustra. Pozwolą ci one na swobodne przechodzenie pomiędzy światem materialnym i duchowym, jednak nie będą od razu aktywne. Jak z nich korzystać i czy są tutaj jakieś ograniczenia?

Na lustro trafisz mniej więcej w połowie gry, chwilę po pierwszym spotkaniu z potworem. Nie będzie ono jednak aktywne - nie pozwoli ci przenieść się do drugiego świata. Nie musisz się tym martwić, gdyż ten aspekt rozgrywki jest uwarunkowany fabularnie. Mechanikę tę odblokujesz w trakcie wykonywania zadań, gdy zbierzesz dwa przedmioty - figurkę białego kota (1) i figurkę czarnego kota (2).

Pierwsza pozwoli ci korzystać z lustra w świecie materialnym (3), druga z kolei w świecie duchowym (4). Dzięki nim będziesz mógł swobodnie przemieszczać się pomiędzy tymi wymiarami.

Cała mechanika luster i przechodzenia pomiędzy światami jest ściśle powiązana z fabułą i nie da się jej nie odblokować. Nie musisz wiec nadmiernie się tym przejmować - poczekaj, aż zdobędziesz oba wspomniane przedmioty.

Następnie: The Medium - jak wstrzymać oddech

Spis treści: The Medium - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Medium - widzenie: jak podświetlać obiekty

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze