Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Last of Us 2 - motyw graficzny na PS4 dostępny za darmo

Z okazji "Dnia wybuchu epidemii".

Sony przygotowało niespodziankę dla właścicieli PS4. Wszyscy zainteresowani mogą za darmo pobrać motyw graficzny dla konsoli, nawiązujący do The Last of Us 2.

Dynamiczna tapeta składa się z dwóch czarnobiałych ilustracji, które przedstawiają Ellie - główną bohaterkę produkcji studia Naughty Dog. Nie brakuje też animowanych efektów i muzyki z powstającego tytułu.

Motyw opublikowano w związku z przypadającym na 26 września (a więc wczoraj) tak zwanym Outbreak Day, czyli dniem, w którym w świecie gry oficjalnie poinformowano o wybuchu epidemii wirusa zamieniającego ludzi w potwory.

Wspomnianą grafikę można pobrać bezpłatnie za pośrednictwem cyfrowego sklepu PlayStation Store. W celu aktywowania tapety, należy wybrać obrazek w odpowiedniej sekcji ustawień konsoli PS4.

Akcję produkcji osadzono pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej części. Gracze wcielają się w Ellie, która rusza w podróż, by pomścić bliżej niesprecyzowaną osobę. Wiadomo, że w grze powróci Joel.

Zobacz: The Last of Us 2 - premiera i najważniejsze informacje

The Last of Us 2 zadebiutuje 21 lutego 2020 roku na PS4, choć niewykluczone, że w przyszłości trafi też na PlayStation 5. W produkcji zabraknie trybu multiplayer, ponieważ twórcy chcą skupić się na rozgrywce w pojedynkę.

Następnie: God of War i Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zmierzają do serii PlayStation Hits

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze