Skip to main content

Następna aktualizacja The Division wprowadzi zdarzenia globalne

Oraz nowy rodzaj sprzętu.

Ubisoft poinformował, że 15 sierpnia opublikuje kolejną dużą aktualizację The Division. Łatka oznaczona numerem 1.7 wprowadzi szereg nowości.

Najważniejszym elementem patcha są globalne wydarzenia - trwające przez tydzień wyzwania z modyfikatorami, które zmienią nieco zasady rozgrywki. Twórcy tłumaczą, że chcą wymusić na graczach stosowanie innego stylu zabawy.

The Division otrzyma kilka nowych elementów i opcji

Osoby biorące udział w podobnych akcjach w nagrodę otrzymają żetony, czyli nowy rodzaj waluty służący do kupowania zróżnicowanych przedmiotów, w tym pakietów o nazwie tajne zasobniki.

W skład wspomnianych zestawów wejdzie kolejny typ elementów ekwipunku - tajny sprzęt. Ten bazuje na dotychczasowym wyposażeniu, ale oferuje sześć dodatkowych bonusów - między innymi lepsze statystyki dla broni głównej i opcję rekalibracji dwóch atrybutów.

Wraz z każdym zdarzeniem globalnym pojawią się trzy pakiety nowego rodzaju arsenału, pancerzy i gadżetów do zdobycia w trakcie rozgrywki.

Aktualizacja wprowadzi również wyróżnienia - osiągnięcia, które odblokujemy wykonując podczas zabawy różne czynności. Twórcy przygotowują trzy typy podobnych zadań - wyzwanie, statystyka i lista.

Nagrodą za realizowanie misji są naszywki, które zastąpią obecne do tej pory emblematy SHD Phoenix. Autorzy obiecują, że nowe łatki w czytelny sposób poinformują postronnych o poziomie zdobytego wyróżnienia.

Zobacz na YouTube

Do tego opcja umożliwiająca zmianę wyglądu prowadzonej postaci. Modyfikacji dokonamy w Szatni - obszarze zlokalizowanym na terenie Terminalu.

Natomiast oferta sklepu powiększy się o zaszyfrowane zasobniki - specjalne paczki z łupami. Wśród przedmiotów, które pojawią się w zestawach, są elementy kosmetyczne dla bohatera gracza.

Pełną listę zmian i nowości, które zaimplementuje patch o numerze 1.7 można znaleźć we wpisie opublikowanym na forum Reddit.

The Division dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One.

Read this next