Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft organizuje darmowy weekend z The Division

Zaczynając od dzisiaj.

Sieciowa strzelanka The Division jest dostępna za darmo w ten weekend, zaczynając już od dzisiaj. Promocja dotyczy wszystkich platform sprzętowych: PC, PS4 oraz Xbox One.

Poniżej dokładne daty startu dla poszczególnych systemów:

  • PC - od 4 maja, 09:00 do 7 maja, 09:00
  • PS4 - od 4 maja, 19:00 do 8 maja, 22:00
  • Xbox One - od 4 maja, 19:00 do 8 maja, 22:00

Wersja próbna, podobnie jak poprzednia oferta tego typu, nie uwzględnia treści z przepustki sezonowej, ale otrzymamy oczywiście wszystkie elementy wprowadzane w licznych aktualizacjach po premierze.

Poniżej znaleźć można grafikę promocyjną z datami dla pozostałych regionów:

Jeśli gra przypadnie nam do gustu, zachowamy oczywiście wszelkie zgromadzone postępy, a pełną wersję można obecnie kupić w niższej cenie.

W The Division kierujemy poczynaniami członka jednostki powołanej z dyrektywy rządowej jako ostatni bastion dla przerażonych obywateli. Członkowie tytułowej grupy nie odpowiadają przed nikim i mają największy autorytet wśród resztek wymiaru sprawiedliwości. Tylko oni mogą ocalić to, co pozostało po Manhattanie.

Centralną osią gry jest rozgrywka skupiona na eksploracji, strzelaniu z widokiem z perspektywy trzeciej osoby i nieustannym ulepszaniu zbieranego ekwipunku.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły