Skip to main content

The Callisto Protocol - dane, dzienniki: rozdział Kolonia

Wszystkie dzienniki audio i implanty z siódmego rozdziału gry.

W rozdziale Kolonia w The Callisto Protocol można znaleźć łącznie 7/7 danych biograficznych. Na tej stronie znajdziesz zarówno implanty, jak i dzienniki audio w kolejności, w jakiej będziesz trafiać na nie podczas rozgrywki.


Na tej stronie:


Alex Wang: Dziennik górnika I 1/7 - implant

Pierwszy dziennik znajdziesz na samym początku rozdziału. Ciało z implantem leży na drodze, w miejscu, z którego dobrze widać żółty znak powitalny.


Alex Wang: Dziennik górnika II 2/7 - audio

Wkrótce potem dotrzesz do Starej Kolonii, a Dani poprosi Jacoba o spotkanie na szczycie latarni. Otrzymasz zadanie: Znajdź drogę do latarni. Droga prowadzi przez kontener mieszkalny po lewej. Wewnątrz znajdziesz kolejny dziennik - tuż przy drabinie, po której trzeba zejść niżej.


Derryl Barr: Dziennik górnika III 3/7 - implant

Kolejny implant znajdziesz w sekcji, podczas której należy zdobyć katę dostępu w pomieszczeniu ochrony, by uruchomić windę. Trzeba najpierw wejść po charakterystycznej drabinie. Na górze odwróć się lekko w prawo, a zobaczysz kilka znaków i drzwi z zielonym napisem „odblokowane” - dane znajdziesz na zwłokach w pomieszczeniu za tymi drzwiami.


Yannick Sage: Wtyczka 4/7 - implant

Chwilę później, gdy użyjesz karty dostępu z pomieszczenia ochrony i uruchomisz windę, otrzymasz zadanie: Znajdź Dani na dachu. Ciało z kolejnym implantem znajdziesz po swojej prawej stronie zaraz po opuszczeniu windy na wyższym pietrze.


Buidhe Reddwork: HighTown 5/7 - implant

Kolejny implant znajdziesz zaraz po poprzednim. Najpierw musisz wspiąć się na szczyt drugich schodów. Na samej górze wejdź do budynku po prawej, w którym czeka ciężki przeciwnik i ciało leżące na ziemi - wytnij implant ze zwłok.


Ji-Kwan Park: Dziennik górnika IV 6/7 - implant

Niedługo później zdobędziesz już bezpiecznik bramy i dotrzesz do pomieszczenia z Kuźnią i drabiną. Kolejny dziennik znajdziesz na zwłokach leżących w tym pomieszczeniu - spójrz w lewo zaraz po wejściu do pomieszczenia.


Duncan Cole: Nieporozumienie 7/7 - audio

Ostatni dziennik w tym rozdziale znajdziesz pod sam koniec tej części gry. Po wizycie pod kopułą badawczą i przejażdżce platformą transportową rozpocznie się scenka fabularna skupiona na Dani. Zaraz po przerywniku znajdziesz się w hangarze, a nagranie znajdziesz leżące na skrzyni po prawej stronie.

Zobacz także: The Callisto Protocol - dane biograficzne: dzienniki, implanty

Spis treści: The Callisto Protocol - Poradnik, Solucja

Zobacz także