Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sweter z Alan Wake 2 dla każdego. Twórcy pokazują, jak zrobić go na drutach

W sam raz na święta.

Najnowsza produkcja studia Remedy okazała się jednym z największych zaskoczeń tego roku. Alan Wake 2 podbił serca graczy i recenzentów, a twórcy opublikowali materiały, które pomogą fanom przygotować stroje inspirowane wyglądem bohaterów gry.

Twórcy Alan Wake 2 już jakiś czas temu opublikowali oficjalny przewodnik dla cosplayerów, dzięki któremu przygotowanie strojów Sagi i Alana będzie o wiele łatwiejsze. Teraz jednak pojawiła się też strona skupiona wyłącznie na charakterystycznym swetrze agentki FBI. Jeżeli macie ochotę porobić na drutach i szukacie ciekawego wzoru, to studio Remedy przygotowało wszystko, co niezbędne - może poza drutami i wełną.

Specjalny przewodnik dziewiarski w formacie PDF zawiera ilustracje dokładnie pokazujące sweter Sagi z przodu i od tyłu, a także sam wzór w formie przystępnego schematu, który pomoże każdemu amatorowi robienia na drutach osiągnąć upragniony efekt. Ponadto twórcy zadbali o informacje (w języku angielskim) dotyczące zalecanego rodzaju wełny, grubości drutów czy proporcji swetra.

Trzeba przyznać, że Remedy Entertainment ma naprawdę ciekawe pomysły na marketing gry. Poza tym z udostępnionego wzoru skorzystać mogą nie tylko fani Alan Wake 2, ale też osoby, które na przykład pragną podarować komuś wyjątkowy świąteczny prezent czy cosplayerzy. Można też podejrzewać, że na platformach zajmujących się sprzedażą rękodzieła pojawi się wysyp swetrów inspirowanych grą.

Alan Wake 2 to udana gra przygodowa z dreszczykiem, która pod wiele inspiracji czerpie z prozy Stephena Kinga, choć oferuje własną i unikalną atmosferę. Produkcja studia Remedy może poszczycić się też imponującą oprawą graficzną, która robi wrażenie na konsolach i wyznacza standardy na PC. Średnia ocen gry w agregatorze Metacritic wynosi obecnie 87 wśród recenzentów i 8,8 wśród graczy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Alan Wake 2

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze