Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Najlepsza piosenka roku z gry właśnie dostała oficjalny teledysk

Ale uważajcie na spoilery.

Jeśli graliście w Alan Wake 2, to z pewnością kojarzycie charakterystyczny utwór towarzyszący jednej z najbardziej zapadających w pamięć scen w produkcji Remedy. „Herald of Darkness” dostało właśnie oficjalny teledysk.

Chyba nawet gracze, którzy nie mieli jeszcze osobiście do czynienia z Alan Wake 2 mogą kojarzyć numer w wykonaniu zespołu Old Gods of Asgard - po premierze gry piosenka zaczęła podbijać media społecznościowe i naprawdę trudno było nie trafić na filmiki z jej fragmentami. Teraz możemy posłuchać całej kompozycji i przy okazji obejrzeć ciekawy teledysk.

Zanim jednak włączycie film, musimy ostrzec przed spoilerami - klip najlepiej oglądać po ukończeniu gry, a przynajmniej po głośnym rozdziale Pośpiewamy, którego szczegóły pominiemy, by nie psuć nikomu zabawy. Teledysk zawiera też wiele scen ze wspomnianego fragmentu gry, więc czujcie się ostrzeżeni.

Alternatywnie piosenkę można sprawdzić w serwisach streamingowych, gdzie kawałek Old Gods of Asgard - „Herald of Darkness” również został udostępniony. Rockowy numer szybko zyskuje na popularności, a w chwili pisania tego tekstu, teledysk ma już ponad 272 tysiące wyświetleń w serwisie YouTube, co jest niezłym wynikiem jak na klip opublikowany zaledwie wczoraj.

Old Gods of Asgard to alternatywna nazwa fińskiej formacji rockowej Poets of the Fall. „Herald of Darkness” poza grą pojawi się też na nadchodzącym 8 grudnia albumie zespołu - „Rebirth: The Greatest Hits” i jednocześnie jest pierwszym singlem promującym to muzyczne wydawnictwo. Formacja już wcześniej współpracowała ze studiem Remedy, a ich utwory mogliśmy usłyszeć choćby w Max Payne 2, pierwszym Alanie Wake'u czy Control.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Alan Wake 2

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze