Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Strój Altaira w Assassin's Creed Valhalla - darmowy prezent od Ubisoftu

Są też inne bonusy.
  • Opublikowano darmową paczkę z bonusami do Assassin's Creed Valhalla
  • Pakiet zawiera strój Altaira z pierwszej części serii

Nabywcy Assasin's Creed Valhalla mogą odebrać darmowy prezent, którego częścią jest przeznaczony dla postaci gracza strój Altaira.

The Godly Reward to paczka, którą Ubisoft rozdaje w podziękowaniu dla fanów za dotychczasowe wsparcie i pomoc w rozwoju wikińskiej odsłony cyklu. Zestaw można zdobyć bezpłatnie z poziomu dostępnego w produkcji sklepu Animusa.

Pakiet składa się ze stroju Altaira, czyli głównego bohatera pierwszej odsłony cyklu Assassin's Creed, a także 300 sztuk opalu, a więc wirtualnej waluty do kupna przedmiotów w Valhalli. Do tego nagrody powiązane z niedawnym festiwalem z okazji święta Jul.

Wikińska odsłona cyklu ukazała się w listopadzie ubiegłego roku i jest regularnie rozwijana. Dzisiaj opublikowano na przykład kolejną dużą aktualizację, która wprowadza nowe funkcje i naprawia błędy.

W podboju Anglii pomóc może nasz poradnik do Assassin's Creed Valhalla.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze