Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Starfield na Gamescom? Zamieszanie na blogu Bethesdy

Plany ciągle się zmieniają.

Dziś wieczorem w niemieckiej Kolonii rozpoczną się targi Gamescom. Obecność na imprezie potwierdziła także Bethesda. Nie wiadomo jednak, czy zostanie zaprezentowany Starfield - osoba odpowiedzialna za oficjalnego bloga kilkakrotnie już edytowała wpis.

Na początku, Bethesda opublikowała post, w którym zapraszała graczy na Gamescom, by „przyszli zobaczyć rozgrywkę z Redfall i Starfield oraz wypróbować Fallout 76”.

Oryginalny post został jednak edytowany kilka razy. Za pierwszym głosił, by gracze „przyszli zobaczyć powtórkę prezentacji rozgrywki Redfall i Starfield z Xbox & Bethesda Showcase”, a za drugim całkowicie usunięto z niego wszelkie nawiązania do Starfield.

Obecnie nie wiadomo więc, czy gra zostanie zaprezentowana w ogóle. Pewne jest tylko to, że jeśli wybieracie się osobiście do Niemiec, to na stoisku Xboxa będzie czekał na was rzeczywistych rozmiarów VASCO, czyli znany z trailera i dzienników deweloperskich robot, który będzie jednym z towarzyszy dostępnych w Starfield.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze