Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Starfield - czy będzie jetpack

Plecak odrzutowy ułatwiający eksplorację.

Jetpack, czyli plecak odrzutowy, to gadżet, który pojawia się w wielu grach i świetnie sprawdza się przy eksploracji terenu oraz podczas walki. Mogliśmy z niego skorzystać także we wcześniejszych tytułach Bethesdy. Pytanie, czy w Starfield również pojawi się takie rozwiązanie?

Tak. W Starfield pojawią się plecaki odrzutowe. Choć nie mamy pewności, to wiele wskazuje na to, iż - w przeciwieństwie do Fallout 4, gdzie trzeba było sobie zapracować na takie udogodnienie - jetpacki dostępne będą od początku gry jako standardowe wyposażenie większości skafandrów kosmicznych.

Na oficjalnych materiałach prezentujących rozgrywkę w Starfield widzimy wiele przykładów stosowania plecaka odrzutowego przez postać gracza - zarówno podczas eksploracji, jak i podczas walki. Z podobnego wyposażenia korzystają też niektórzy przeciwnicy, co powinno pozytywnie wpłynąć na dynamikę starć.

Również inne materiały promocyjne oraz grafiki koncepcyjne przedstawiają postać gracza w różnych skafandrach i z plecakami odrzutowymi. Wydaje się to niezbędnym wyposażeniem w grze, w której tak dużą rolę odgrywa poruszanie się w stanie nieważkości czy po planetach o zmniejszonej grawitacji.

Zobacz także:

Starfield - czy są towarzysze i romanse

Starfield - czy jest otwarty świat, open world

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze